Zoeken
Zoeken

Sponsoren


Wij danken alle hieronder genoemde sponsoren voor hun jaarlijkse bijdrage. Het stelt ons doorlopend in staat het museum eigentijds te presenteren aan onze bezoekers waarbij behoud van ons culturele erfgoed centraal blijft staan.


 
  AB Zuid-Holland www.abzuidholland.nl  
  Administratie- en Assurantiekantoor A.F. Bakhuijzen www.bakhuijzen.com  
  Anthos: Bond voor Boomkwekerij- en Bolproducten www.anthos.org  
  Dick Blom Boomkwekerijen www.dickblom.nl  
  G.B.S. Architecten www.gbsarchitecten.nl  
  Grant Thornton - Accountants- en Adviesorganisatie www.gt.nl  
  Bodegraafse Bewakingsdienst b.v www.bbd.nl  
  Boomkwekerij Gebr. Boer B.V. www.gebroedersboer.nl  
  Boer Makelaardij Midden Holland B.V www.boer-gouda.nl  
  Gebr. Olieman B.V. www.gebr-olieman.nl  
  Boskoopse Apotheek www.boskapo.nl  
  Verkleij B.V. Verhuur en Handel    
  Ponsioen Installatietechniek b.v. www.ponsioen-tech.nl  
  Interforce Networks www.interforce.eu  
  Buitenhuis Boskoop B.V. www.buitenhuisboskoop.nl  
  Chinees Indisch Restaurant "De Chinese Muur" Boskoop    
  Colpa Optiek www.colpaoptiek.nl  
  Eeterij het Keldertje www.eeterijhetkeldertje.nl  
  Van Dooren Transport www.vandooren.nl  
  De Plantenmarkt www.deplantenmarkt.nl  
  Dufais catering & events www.dufais.nl  
  Edelman B.V. www.edelman.nl  
  E Media Connecting Business B.V. www.elma.nl  
  Plantentuin Esveld www.esveld.nl  
  Felix & Dykhuis B.V. www.felixholland.nl  
  Jos Frijns & Zonen B.V. www.boomkwekerij-frijns.nl  
  Joh. Stolwijk & Zonen b.v. www.joh-stolwijk.nl  
  Flynth adviseurs en accountants www.flynth.nl  
  Fortune hot drinks www.fortune.nl  
  Van Fulpen b.v., beveiliging en communicatie www.fulpen.nl  
  Fysio Topfit www.fysiotopfit.nl  
  De Jong Plant B.V. www.dejongplant.nl  
  W. de Jong & Zonen b.v. www.wdejong.nl  
  Juwelier Does    
  Kooter Handelsonderneming B.V. www.kooter-bv.nl  
  Grafilabel www.grafilabel.nl  
  Gouwe Lijn Centrale Verwarming www.gouwelijn.nl  
  Groengroep Tuinarchitekten en Hoveniers www.groengroep.nl  
  Grovo B.V. www.grovo-tuinbouw.nl  
  Mastop totaaltechniek bv www.mastop.nl  
  HEMA Boskoop-Waddinxveen www.hema.nl  
  Rabobank Gouwestreek www.rabobank.nl/gouwestreek  
  Den Hertog Tuinplantencentrum www.jandenhertog.nl  
  Fa. P.M. van Heiningen    
  Stichting Beurshal – VARB www.beurshal.nl  
  Hoogvliet Beheer www.hoogvlietbeheer.nl  
  Perfekt Bestratingen www.perfectbestratingen.nl  
  Janssen’s IJssalon www.jansensijssalon.nl  
  Kantoor Zaal www.kantoorzaal.nl  
  Gebr. Koetsier B.V. www.gebrkoetsier.nl  
  Kolster BV www.kolster.nl  
  De Koning & Witzier Makelaars en Adviseurs www.koningwitzier.nl  
  Ron Kuyf Boomkwekerij - Potcultures www.ronkuyf.nl  
  Van der Laan Koeltechniek BV www.vanderlaankoeltechniek.nl  
  Leo's Drankenhuis www.leosdrankenhuis.nl  
  Logra Hoveniers www.lograhoveniers.nl  
  Vakgarage Van Marrewijk www.marrewijk.nl  
  Nederhoff Plant v.o.f. www.nederhoffplant.nl  
  Reklameburo Dick Binken www.dickbinken.nl  
  Riede Mol en Donkers B.V. www.moldonkers.nl  
  Romijn Schildersbedrijf Boskoop BV www.romijn-schildersbedrijf.nl  
  Rosbergen & Grootendorst B.V. www.rosgro.nl  
  Gebr. van der Salm B.V. www.vdsalm.com  
  Herman de Bakker Expertise bureau www.bakkerexpertise.nl  
  Stolk Medicinal Plants B.V. www.stolkboskoop.nl  
  Van Uden Overslag Terminal Alphen B.V. www.vanuden.com  
  W.J. Ravestein & Zonen B.V. www.ravesteinplant.nl  
  VDH Foliekassen B.V. www.foliekassen.com  
  W.S. Venema b.v. www.wsvenema.nl  
  D. Veerman jr. v.o.f. www.dveermanjr.nl  
  Voets Tractoren en Werktuigen b.v. www.voets.nl  
  Hans de Jong Boomkwekerij      
  H.A. Streng Vaste Planten Reeuwijk    
  Plant Collect www.plantcollect.nl  
  Forever Green www.forevergreen.nl  
  Niesing en van Veen    
  Kasonderhoud M. Vurens    
  W.T.M. de Boer Boomkwekerij https://wtmdeboer.nl  
  Robert van Zanten Klimplantenkwekerij http://robertvzanten.nl  
  Van Lint B.V. vanlint.nl  
  Wansinck B.V. (tzt doorlinken)  
  Kwekerij Daylight    
  Jan van Waaij    
  Kwekerij JW Bakhuijzen    
  Boomkwekerij en Buitenplaats    
  L.M. van Nierop vof    
  D. Timmermans Boomkwekerij    
  Graafland Buxus B.V. (tzt doorlinken)  
  Boomkwekerij Ko Noordman (tzt doorlinken)  
       
 
 
Openingstijden:

April t/m September:
di t/m za van 10:00 - 16:30 uur

Oktober t/m Maart:
di t/m vr van 13:30 - 16:30 uur
za van 10:00 - 16:30 uur


Adres: Reijerskoop 52 - 54
2771 BR Boskoop
0172-217756


Entreeprijzen:
volwassenen € 5,00
jongeren € 2,50
kinderen 0 - 12 gratis
museumkaart gratis
audiotour gratis